Krásné hračky pro nejmenší

Někdy je poměrně složité najít ty správné dárečky pro nejmenší, protože se těžko odhaduje, co se bude maličkým líbit. Zaujmout je můžete ale určitě zajímavými kostičkami, barevnými hračkami, a nejen chlapečky určitě také autíčky. Nyní jsou hodně v kurzu edukativní hračky, díky kterým se dětičky učí barvy, tvary nebo třeba i počítání. Často se Vás pak ptají na nápady prarodiče, tetičky nebo i přátelé, takže u nás můžete určitě nalovit nějakou zajímavou inspiraci. Každé dítko potřebuje dost hraček, aby mělo dost na výběr a vydrželo si v klidu během dne hrát.

Ať už potřebujete dáreček pro holčičku nebo chlapečka, určitě se stačí podívat na stránky Chytrá liška, protože jsou zde přehledné kategorie, ze kterých můžete vybírat.

Velmi atraktivní kategorií jsou například dětské hudební nástroje, kolébky pro panenky či krabice a boxy na hračky.

Chodítka pro děti

Když se děti učí chodit, je praktické, když mají nějakou bezpečnou oporu. Někdy se dětem dělají první krůčky těžko, některé děti naopak pospíchají, a právě proto je vhodné, když mají chodítko. V naší nabídce se nachází dřevěná chodítka s doplňky, jako je například xylofon či jednoduché bludiště, ozubená kolečka. Pokud tedy děťátko nebude chtít zrovna chodit, může si s chodítkem hrát i jiným způsobem a bude mít tak větší využití – motorický rozvoj dítěte je velmi podstatný, a tyto pomůcky mu znatelně pomohou.

Veselá dětská křesílka

Pokud byste chtěli nějak dozdobit dětský pokojíček, pak jsou dětská křesílka určitě skvělou volbou. Jsou sice vhodná až pro trochu větší děti, ale rozhodně není jedno, kde děti sedí. Naše křesílka jsou pohodlná, bezpečná a navíc s veselými motivy, které děti zaujmou. Můžete vybrat jednoduché plyšové křesílko, nebo s nějakým potahem. Oblíbené jsou například motivy s krtečkem nebo se sovičkou.