Praktické i veselé hračky

Někdy je zapotřebí kombinovat hračky jak veselé, tak i praktické. Často chceme děti naučit novým věcem, ale to bez vhodných pomůcek jde jen těžko. Edukativní hračky jsou vhodné i pro menší děti, protože barvičky se dobře naučí například na dřevěných puzzlích, ale praktické jsou i dětské hudební nástroje. Podívejte se například na dřevěné píšťaly, flétny či bubínek – můžete rozvíjet jejich hudební talent, nebo si hrát doma na koncerty známých kapel.

K dispozici máme také barevné deštníky se zdobeným madlem, které se dětem velmi líbí a jsou oblíbené především na cesty do školky, nebo na výlety. Veselé deštníky se líbí především malým holčičkám, které se tolik chtějí podobat mamince – stejně jako mají malý kočárek s panenkou, rády se strojí a mají i podobné doplňky jako rodiče.

Pro holčičky i pro chlapečky

Najdete u nás krásné hračky pro holčičky i chlapečky, a to ať už mají posloužit k narozeninám, svátku či třeba na Vánoce. Pro slečny máme například krásné dřevěné domečky pro panenky, se kterými si zvládnou vyhrát celé dny! Několikapatrový domeček s vybavením je pro holčičku něco skvělého, s čím si nebude chtít hrát jen sama, ale určitě pozve i kamarádky.

Pokud byste ovšem chtěli něco zajímavého pro trochu starší děti, s čím si mohou hrát a zároveň se učit, určitě bychom doporučili dětské dřevěné hodiny s různými motivy. Pro nejmenší jsou tu s motivy zvířátek či klaunů, ale pokud už jsou Vaše děti odrostlejší a mají například předškolní věk, pak jsou tu hodiny s čísly a jen barevnými doplňky. Je opravdu praktické, že dřevo perfektně odolá a hned tak se nezničí, čímž dětem vydrží tato hračka o mnoho déle než například papírová forma.

Chlapečky by mohla zajímat autíčka, která jsou tolik oblíbená. Ať už má Váš syn či vnuk rád hasiče, popeláře, míchačku nebo například policejní auto, určitě si vyberete. Jsou k dispozici jak dřevěné, tak i plastové modely o různých rozměrech.