Široký sortiment

Nabízíme Vám opravdu široký sortiment hraček pro děti, protože dobře víme, jak složité je děti zaujmout. Hračky je zajímají jen nějakou chvilku a pak potřebují nové podněty, aby si vydržely hrát, ať už samy nebo s Vámi. I proto jsme rozdělili vše do přehledných kategorií s poznámkou o počtu produktů v dané kategorii.

Stačí si tedy projet hlavní stránku, a prokliknout pouze ten obrázek či kategorii, které Vás zaujmou a budete se o nich chtít dozvědět více. Zajímavou sekcí je například dětské nádobí, které nepatří mezi hračky, ale děti rozhodně zaujme. Najdete zde například jídelní set z bambusu, a to s motivem opičky, princezny či berušky – děti tak budou chtít zachraňovat zvířátko pod jídlem a všechno sní. Stejně tak nabízíme hrnečky s motivem raket, Krtečka či princezen, aby bylo pro každého něco.

Perfektní řešení Vánočních dárečků

Zvlášť na Vánoce nebo narozeniny dětí ocení každý inspiraci, protože nebývá snadné sledovat veškeré trendy, které by mohly děti zajímat. Pro starší děti to budou určitě auta – například popelářské či policejní auto je stále oblíbeným artiklem, ale určitě potěšíte také batůžky s veselými motivy Krtečka v různých tvarech a provedeních.

Pokud byste chtěli vést děti k hudbě, určitě můžeme nabídnout také dětské bubínky, se kterými se snadno naučí rytmus a později mohou zkusit i další nástroje, například dřevěné flétničky nebo kytaru. Dále jsou k dispozici celé dětské hudební sety, které obsahují také píšťalku, chrastítka či dřívka, a tak je vhodný například pro sourozence či kamarády, aby mohli hrát společně.

Pokud byste sháněli něco opravdu originálního, jsou k dispozici dřevěná odrážedla, která se budou hodit jak domů, tak i na venkovní řádění. Na řídítka je možné dát malou tašku, aby si dítě mohlo samo vézt nějakou drobnost, jako například pití.