Plyšové hračky jsou v kurzu

Vaše děti milují plyšové hračky, a Vy sami víte, že těch není nikdy dost? Chtěli byste jim sehnat nějaké nové, které by s sebou mohly nosit třeba i do školky, nebo si s nimi mohly kdykoli pohrát? V  našem obchodě najdete pro plyšové hračky vlastní kategorii, jelikož je mnoho druhů a také různé rozměry těchto hraček, které lze zakoupit. Máme tu například usínáček v podobě Krtečka pro ty nejmenší, veselého Krtečka, různé barevné dinosaury, sloníky i ještěrku! Které zvířátko bude nejlepší právě pro Vaše dítě, a které si ihned zamiluje? Vybírejte ze širokého sortimentu to nejlepší.

Nepřeberné množství možností

Víme, že si děti rády vybírají, a proto jsme připravili nepřeberné množství kategorií, které jsou rozděleny tématicky. Můžete se těšit například na skládanky a motorické hračky, vozíky s kostkami, plastové hračky, zahradní nářadí pro děti nebo také na motorické labyrinty, kterými se děti procvičí a jejich schopnosti budou díky tréninku lepší a lepší. Kromě jiného jim můžete do pokojíčku pořídit magnetickou tabuli, na kterou si mohou připevnit své obrázky nebo také skládat slova z magnetických písmenek.

Originální kousky

Mezi originální kousky patří určitě indiánské stany a teepee pro děti, protože si v nich užijí spousty legrace, ať už sami či s kamarády, a mohou si v něm užívat třeba celé léto na zahrádce. Dopřejte svým dětem dobrodružství, po kterém tolik touží. Není totiž nic zajímavějšího, než si večer jen při svitu ohně sednout do indiánského stanu a poslouchat pohádky nebo tajemné příběhy, které budete dětem vyprávět.

Pokud nemáte zahradu, a stáli byste spíše o něco do interiéru, určitě bychom doporučili domečky do pokoje, nebo například stan v podobě prodejny – děti si tak mohou hrát na obchod a budou určitě spokojené, že mají své speciální místečko.