Dřevěné hodiny pro malé i velké

Vaše dítě se chce naučit čas, aby mohlo nosit stejné hodinky jako maminka a tatínek, a opravdu jim rozumělo? Děti se moc rády podobají rodičům, a je skvělé, že právě čas je něco, co se samy chtějí naučit. Nejlepší je škola hrou, tak proč si s dětmi nehrát i u učení času? V našem sortimentu naleznete krásné dřevěné hodiny, pro menší i větší děti, na kterých se snadno naučí rozpoznávat čas. Potom už si mohou koupit opravdové náramkové hodinky a chlubit se, jak skvěle hodiny ovládají! Můžeme Vám nabídnout i náramkové hodinky z korálků, které jsou v podobě zvířátek, jako je žabka, kočička, lvíček či myška. Udělejte svým dětem velkou radost.

Odolné hračky, které překvapí

Víme, že děti často umí dát hračkám zabrat, a tak u nás najdete takové, které jsou skutečně odolné. Právě dřevěné hračky, kterých nabízíme poměrně hodně, jsou ideální, protože dobře odolají i případnému dopadu na zem a nic se jim nestane.

Zajímavou je kategorie co kam patří, jelikož se v ní nacházejí různé skládačky a hádanky pro děti, které tak rozvíjí nejen svou motoriku, ale také myšlení. Obrázkové skládanky jsou praktické, jelikož jsou cenově dobře dostupné a vydrží dětem dlouhou dobu. Jednou ze skládanek jsou například i hodiny, kdy mají děti správně přiřadit jednotlivá čísla na ciferník.