Kouzelné hračky pro menší i větší děti

Vymýšlet dárky pro děti je zdánlivě jednoduché, ovšem někdy je to úkol pěkně zapeklitý. Člověk musí přemýšlet nad tím, co už mají děti doma, co dostanou od prarodičů či tetiček a v neposlední řadě vymyslet také to, co by se jim skutečně hodilo. Hračky nemají děti pouze zabavit, ale do jisté míry by se s nimi měly i učit.

Pokud si také nevíte rady s výběrem, připravili jsme pro Vás kategorii dárkové předměty, ve které můžete nabrat inspiraci a vybrat i něco pro své ratolesti.

Velmi oblíbenou hračkou jsou například dřevěné figurky na pružině, které jsou barevné, dětem se líbí a navíc mají rády, jak houpající se figurka poskakuje. Pokud ovšem chcete vybrat něco pro starší děti, doporučujeme například kuličkové pero s Krtečkem, se kterým se budou moci pochlubit klidně i ve škole!

Dnes jsou velmi oblíbené sportovní sáčky na oblečení či boty, u nás jsou k sehnání s motivem krtečka, kterého děti milují, ale pokud by se jim nehodil zrovna sportovní sáček, určitě přijde vhod peněženka se stejným motivem.

Výběr je opravdu široký, od bačkůrek přes zdobená písmenka, přívěsky až po hrnečky či dřevěné náramkové hodinky.

Krásná dětská chodítka a křesílka

Pokud byste rádi vybavili dětský pokojíček něčím zajímavým, určitě se budou hodit dětská křesílka a pohovky. Jedná se o super hračky, protože si děti rády hrají na kavárny, restaurace nebo třeba na poštu, a všude se jim hodí nějaký prostor, kde si mohou posedět. Motivů je spousty, takže nemusíte mít obavy, že byste nesladili potah křesílka s barvou pokojíčku, a navíc jsou za skvělou cenu. Potěšte své děti a dopřejte jim vlastní relaxační koutek, kde si budou moci hrát nebo jen tak odpočívat!

Dřevěná chodítka jsou také oblíbeným produktem, a to především z toho důvodu, že jsou multifunkční. Jednak je mají děti jako oporu při chození, ale zároveň je jejich přední strana uzpůsobená na hraní – xylofon, bludiště nebo například ozubená kolečka, se kterými si mohou hrát.