Zkuste novinky na trhu

Pokud hledáte něco speciálního pro své děti, určitě můžeme doporučit krásné dráhy pro vláčky, které nikdy neomrzí! Můžete volit buď z klasických kousků, nebo si vybrat vláček na baterie, který bude dětem jezdit sám, jen ho bude stačit zapnout. U této hračky je zaručena značná variabilita, protože jednotlivé sady lze snadno kombinovat a děti si tak mohou postavit dráhu podle svého, a udělat si například i nádraží.

Další zajímavou trendy kategorií jsou houpací koně. Možná se Vám na první pohled zdá neatraktivní, ale v dnešní době se vyrábí i takoví koníci, kteří umí řehtat, mají krásnou hřívu a děti je skutečně milují. Kromě koníků máme v nabídce také houpacího plyšového slona.

Edukativní hračky

Máte rádi edukativní hračky, díky kterým se děti snadno učí, ačkoli mají pocit, že si hrají? V našem sortimentu najdete tento typ hraček v různém provedení. Můžeme nabídnout například různá dřevěná počítadla, kostičky s obrázky, kdy děti srovnávají, co kam patří. K dispozici jsou také různé vkládačky, kdy je nutno vybrat správný tvar a vložit jej do správného otvoru.

Mimo jiné si můžete vybrat také z různě barevných motorických labyrintů, dětských dřevěných hodin nebo z různých hudebních nástrojů, které jsou speciálně uzpůsobeny pro děti.

Děti určitě ocení také velké sety dřevěných barevných kostiček, ze kterých mohou postavit prakticky cokoli. Jednou je to garáž pro autíčka, podruhé zase zámek pro princeznu, a jejich variabilita je pro děti velmi lákavá!

V nabídce objevíte také dřevěné kuličkové dráhy, které jsou dostupné v různém provedení, avšak princip je u všech stejný. Můžete svým dětem ukázat základní principy fyziky a navíc se pobavit u skvělého bludiště pro kuličku. I jednoduchá zábava může stát skutečně za to!